Haber

Vestel’in yenilikçi tasarımları Good Design’dan 20 ödül kazandı

Vestel, bu yıl düzenlenen prestijli tasarım yarışması Good Design Awards’ta toplam 20 ödülle beyaz eşyada 7, elektronikte 9, kullanıcı deneyimi uygulamalarında 4 ödül kazandı.

Vestel’den yapılan açıklamaya göre Vestel’in şık tasarımları ve yenilikçi bakış açısıyla tasarladığı ürünleri, dünyanın önde gelen kuruluşları tarafından ödüllendirilmeye devam ediyor. Good Design 2022’de aynı anda 20 ödüle layık görülen Vestel, bu ödüllerle dünyanın en köklü tasarım yarışması Good Design’da ödül sayısını 124’e çıkardı. Hayatı kolaylaştıran, sürdürülebilirliğe katkı sağlayan ve son teknoloji eserler üreten Vestel, tasarım konusundaki iddiasını aldığı ödüllerle bir kez daha kanıtladı.

Good Design 2022 kapsamında Vestel Beyaz Eşya’nın Gün Işığı Teknolojili Dört Kapılı Buzdolabı, T110 ve T160 – Parfüm Kapsül Teknolojili Kurutucular, T160 – Aqua Mikrofiber Filtreli Çamaşır Makinesi, Gün Işığı Teknolojili Bulaşık Makinesi ve Sous-Vide Ankastre Fırın modelleri sergilendi. layık görülmek.

Vestel Elektronik ise televizyon kategorisinde Flag TV, Woos TV, K.AIO TV, Bonna Küçük TV, Hangout TV, Majestic TV ve Sol RC kumanda ile ödüle layık görülürken, elektrikli araç şarj cihazları EVC 12 ve Q’atro AC Şarj Aleti ödüllendirildi.

Kullanıcı deneyimi alanında marka, Residence Mind, VeeZy, Sharp Home ve VEC uygulamaları ile Taşınabilir Uygulama kategorisinde aynı anda 4 ödül kazandı.

Açıklamaya göre, Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi tarafından düzenlenen yarışma, çağdaş tasarım konusunda farkındalık yaratmak, yeni yönlere öncülük eden ve dünya pazarında rekabetçi işler için sınırları zorlayan segment liderlerini onurlandırmak amacıyla düzenleniyor. .

candirajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu